TEKMOSAN

Sektöre yaklaşık 40 yıldır hizmet veren TEKMOSAN® Ofis Mobilyalarının, başarıyı yakalaması uzun sürmedi. "İnsanlar en iyisine layıktır" felsefine ve toplam kaliteye olan inancımızın dünya durdukça değişmeyeceği düşüncesindeki haklılığın doğal sonucuydu bu.

Yalnız bunların yetmeyeceği, yarının bu günden farklı olmasının gereği ve araştırmaya verilen önem bu uzun yolun birkaç enstürmanı sadece,en güzel olan ise finalin bu takımın en çok sevdiği iki kelime ile şekillenmesi. "Güven" ve "Başarı"

Bugün;Globalleşen dünyadaki yerini almak zorunda olan Türk müteşebbis ve iş adamlarına dünya kalitesinde ve uç zevkleri okşayan çizgilerde ürünler sunmaktan gururluyuz.

VİPON

Vipon markası ile ürettiğimiz kendi dizaynımız olan koltuklarda, fonksiyon ve ergonomiyi mükemmel bir uyum içerisinde sunan dünyanın en iyi markalı mekanizma ve komponentleri kullanılmaktadır. Ahşap Mobilya üretimindeki güncel çizgiyi koruma yeteneği TEKMOSAN® 'ın dününden bugününe hep var olmuştur.

Türkiyenin en geniş Yönetici ve Makam masaları kolleksiyonuna sahip olmamıza karşın,zevklerin sonsuzluğu ve özgür düşünceye saygımızın gereği ,İtalya'nın tasarım ödülleri almış Uffix , SACMA ve İspanya'nın SHETUG gibi ünlü markaları ile'de bu kolleksiyonlarımız desteklenmektedir.

YEDEK PARÇA

DONATI (IT), TRADE KING(TW) ,KGS (ROK),GAİN (SP) ve OMS (IT) gibi dünyada ofis mobilya mekanizma ve component konularında kendini ispatlamış markaların Türkiye Temsilcisi veya Distribütörü olan TEKMOSAN® , kaliteli yedek parçaları yerli üreticilerimize sunarak, Türk ofis koltuğu üreticilerine dünya ile rekabet edebilme olanağı sağlamaktadır.

Yedek parçaların kullanımı, montajı, ürün kalitesindeki etkileri ve kullanım alanları konularında dileyen üreticilere ücretsiz eğitim sağlayan TEKMOSAN®,yıllar boyunca edindiği bilgi ve teknolojiyi Türk üretici meslektaşları ile paylaşmayı hedeflemektedir...